WYDARZENIA towarzyszące

Nieodzowną częścią bloku targów ITM Polska, do których należt Focast, są wydarzenia towarzyszące. Przyjmują one formę konferencji, seminariów, warsztatów i pokazów edukują uczestników targów.

Prezentowane podczas nich tematy i sposób realizacji, to wypadkowa tendencji, jakie obecnie panują na rynku, ale przede wszystkim potrzeb, żądnych wiedzy klientów. Wydarzenia towarzyszące stanowią także doskonały sposób na promocję targów i poszczególnych salonów, pozwalają na budowanie pozycji eksperta, ale także dają niepowtarzalną okazja do spotkań i budowania relacji z klientami.

 

itm_logo.png


ITM Industry Europe

Termin: 3-6 listopada 2020 r.
Opis:

Celem targów ITM INDUSTRY EUROPE jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę. Tym samym umożliwiają one przedsiębiorcom zrobienie biznesowego kroku w przyszłość w stopniu nieporównywalnym z żadnym innym wydarzeniem w Polsce. Targi ITM INDUSTRY EUROPE są przykładem doskonałego mariażu przemysłu, biznesu i nauki. Bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak plastyczna obróbka metalu, metalurgia, spawalnictwo, hutnictwo, obróbka powierzchni, lakiernictwo, motoryzacja, transport, kolejnictwo.

Więcej: www.itm-polska.pl


modernlog.PNGModernlog

Termin: 3-6 listopada 2020 r.
Opis:

Nowoczesność, otwartość na zmiany, innowacyjna logistyka - tym charakteryzują się targi Modernlog. Ich organizacja w towarzystwie ITM Industry Europe pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie.

Podczas wydarzenia nie zabraknie rozwiązań wpisujących się w ideę logistyki 4.0 zakładającej automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość szybkiej adaptcji do zmieniających się warunków.

Więcej: www.modernlog.pl


3d_solutions_logo.png


3D SOLUTIONS

Termin: 3-6 listopada 2020 r.
Opis:
Technologie przyrostowe to kolejna rewolucja w świecie przemysłu. Szybkość, oszczędność, możliwość wydruku skomplikowanych geometrii to zalety, dzięki którym, w wielu obszarach tradycyjne metody wytwórcze zostają wyparte przez druk 3D. Technologia ciągle się zmienia, a najlepszym miejscem dla poszukujących nowych rozwiązań są właśnie targi 3D SOLUTIONS organizowane wraz z największymi targami przemysłowymi w Europie Środkowo-Wschodniej – ITM Industry Europe. To wyjątkowa okazja do podjęcia współpracy biznesowej, wymiany idei i doświadczeń. Obecność zwiedzających min. z takich branż jak: automotive & aerospace, odlewnictwo, logistyka,  w której technologie przyrostowe mają być częścią łańcucha dostaw, powoduje, że obecność na targach 3D SOLUTIONS każdego producenta, dystrybutora czy też usługodawcy nowoczesnych technologii wytwórczych jest obowiązkowa!

Więcej: www.3dsolutions.mtp.pl


logo-subcontracting-98e3965100dd608bd64f

Subcontracting

Organizator: Lakiernictwo Przemysłowe

Termin: 3-6 listopada 2020 r.
Opis:
To największe targi przemysłowo-kooperacyjne w Polsce. Wydarzenie dedykowane jest podwykonawcom przemysłowym z kraju i z zagranicy. Subcontracting od lat jest miejscem nawiązywania trwałych relacji biznesowych między zleceniodawcami i wykonawcami sektora przemysłowego.

Podczas ostatniej edycji swoją flagową ofertę zaprezentowała blisko 80 wystawców z Polski, Finlandii, Litwy, Słowacji, Słowenii oraz Ukrainy. Podczas targów Subcontracting mocno promowana jest idea klasteringu. Stałymi partnerami Subcontracting są kluczowe organizacje: Klaster Obróbki Metali, Krajowy Klaster Kluczowy

Więcej na: www.subcontracting.pl


[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni