Zwiedzaj targi z przewodnikiem na tematycznych ścieżkach

Nowością tegorocznej edycji targów ITM Polska, MODERNLOG, 3D Solutions, FOCAST będą dedykowane ścieżki zwiedzania po firmach zajmujących się drukiem 3D w przemyśle oraz posiadających urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0.

Zwiedzanie z przewodnikiem zaplanowano na dwa dni: 7 i 8 czerwca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału – mailowo na adres: Malgorzata.Olbrychowskaat mtp.pl

 

DWIE TEMATYCZNE ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA

7-8 czerwca

„Na drodze do Przemysłu 4.0.” 7.06, godz. 10.00,  8.06. godz. 13.00

„Druku 3D w przemyśle” 7.06, godz. 13.00, 8.06, godz. 10.00

Zbiórka na 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania.

 

Założeniem „ścieżki” jest to, by zwiedzający pod pieczą wykwalifikowanych przewodników odwiedzili stoiska wybranych firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu. Do współpracy zaprosiliśmy wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny, urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0 oraz tych związanych z branżą druku 3D, producentów i dystrybutorów drukarek i skanerów 3D, dostarczających technologie obróbki powierzchni oraz usługodawców.

Skąd ten pomysł? Odpowiada Joanna Kucharska, dyrektor targów ITM Polska „Inteligentna fabryka, wirtualna rzeczywistość, Internet rzeczy - wszystkie te czynniki stały się już integralną częścią dzisiejszego przemysłu. Cyfryzacja i integracja procesów przemysłowych przeniosła się z wizji do rzeczywistości a czwarta rewolucja ruszyła pełną parą. Ta wycieczka przedstawi najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu, oferując doskonałą okazję do zaprezentowania rozwiązań dla "samodzielnie zaprogramowanych" produktów, a także dla zindywidualizowanej masowej produkcji i maszyn, które mogą komunikować się ze sobą za pomocą czujników”.

Natomiast Mateusz Nowakowski, odpowiadający za targi 3D Solutions podkreśla, że „Targi Skanu i Druku 3D to unikalne przedsięwzięcie będące doskonałą okazją podjęcia współpracy biznesowej między dostawcami technologii druku 3D a odbiorcami produktów, które powstają w tej technologii- firmami, które myślą o implementacji technologii przyrostowych w swoich przedsiębiorstwach. Trasa ta ma na celu zaprezentowanie produktów dopasowanych do klienta - wystawców całego bloku targów wykorzystujących oraz posiadających w swojej ofercie technologie przyrostowe”.

 

Informacje:

Małgorzata Olbrychowska
malgorzata.olbrychowskaat mtp.pl
tel. +48 61 869 29 82

Wstecz

Partnerzy Medialni