ZOSTAŃ PARTNEREM DEDYKOWANEJ ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA

Nowością tegorocznej edycji targów ITM Polska/ MODERNLOG/ 3D Solutions/ Focast 2018 jest dedykowana ścieżka zwiedzania po firmach zajmującymi się drukiem 3D w przemyśle oraz posiadają urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0.

DWIE TEMATYCZNE ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA

  1. Na drodze do Przemysłu 4.0.
  2. Druku 3D w przemyśle

Dlaczego warto

 

  • Powiedz nam o swoich produktach, WYRÓŻNIJ SIĘ na ekspozycji targowej
  • 6 i 7 czerwca PRZEWODNIK ZAPREZENTUJE ZGŁOSZONE PRODUKTY w ramach dwóch ścieżek zwiedzania
  • Otrzymasz formę DODATKOWEJ BEZPŁATNEJ PROMOCJI w materiałach targowych (dedykowana zakładka na stronie www, informacja w ITM News wysyłanym przed targami do kluczowych zwiedzających ok. 2 tyś rekordów, informacja w Gazetce ITM wysyłanej przed targami na bazę ok. 20 tyś rekordów, oznaczenia w Vademecum zwiedzającego, dodatkowa ulotka z zaznaczoną trasą zwiedzania, naklejka na posadzce, oznaczenia na banerach na terenie targów)
  • PRZEWODNIK POSIADA WIEDZĘ o prezentowanych produktach zgłoszonych w ramach ścieki
  • Udział w ścieżce zwiedzania to GWARANCJA bezpośredniego dotarcia klientów zainteresowanych wdrożeniem nowych technologii w swoich zakładach
  • ZWIEDZAJĄCY TO PROFESJONALIŚCI poszukujący kompleksowej oferty i odpowiednich rozwiązań technologicznych

Idea: Wykwalifikowani przewodnicy poprowadzą gości targowych( którzy wcześniej zgłoszą swój udział i zapoznają się z listą produktów) zaplanowaną ścieżką zwiedzania prosto do stoisk wybranych firm, których oferta produktowa zgodna jest z tematyką poniższych ścieżek:

1. Na drodze do Przemysłu 4.0.

Do udziału zapraszamy wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny, urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0.

Inteligentna fabryka, wirtualna rzeczywistość, Internet rzeczy - wszystkie te czynniki stały się już integralną częścią dzisiejszego przemysłu. Cyfryzacja i integracja procesów przemysłowych przeniosła się z wizji do rzeczywistości a czwarta rewolucja ruszyła pełną parą. Ta wycieczka przedstawi najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu, oferując doskonałą okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań dla "samodzielnie zaprogramowanych" produktów, a także dla zindywidualizowanej masowej produkcji i maszyn, które mogą komunikować się ze sobą za pomocą czujników.

 

2. Druku 3D w przemyśle

Do udziału zapraszamy wystawców związanych z branżą druku 3D, producentów i dystrybutorów posiadających w swojej ofercie urządzenia pracujące w różnych technologiach, a także skanery 3D, technologie obróbki powierzchni oraz usługodawców.

Kolejna edycja targów 3D Solutions to unikalne przedsięwzięcie będące doskonałą okazją podjęcia współpracy biznesowej między dostawcami technologii druku 3D a odbiorcami produktów, które powstają w tej technologii- firmami, które myślą o implementacji technologii przyrostowych w swoich przedsiębiorstwach. Trasa ta ma na celu zaprezentowanie produktów dopasowanych do klienta wystawców całego bloku targów wykorzystujących oraz posiadających w swojej ofercie technologie przyrostowe.

 

screenshot_2.jpg

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Informacje o produktach prosimy kierować na adres:

Małgorzata Olbrychowska
malgorzata.olbrychowska@mtp.pl
Tel.691 029 044

Wstecz

Partnerzy Medialni