Zgłoś udział w FORUM ODLEWNICZYM

Poznaj powody, dla których warto zgłosić udział w targach już teraz!

OSZCZĘDNOŚĆ – niższe koszty ekspozycji

Dla tych, którzy do 02 MARACA 2018 r. zgłoszą chęć udziału w targach przygotowaliśmy niższe ceny powierzchni wystawienniczej.  Każdy metr to kilka procent oszczędności, które można zainwestować w rozwój firmy.

buton.jpg

 

Dłuższa i bezpłatna PROMOCJA FIRMY
Zgłoszenie uczestnictwa już teraz, zagwarantuje Twojej firmie wielomiesięczną kampanię promocyjną, dzięki której będziesz o krok przed konkurencją. Wykorzystaj marketingowy potencjał Targów i bądź obecny w świadomości potencjalnych uczestników FOCAST.

O szczegóły zapytaj:
Karolina Michalak
karolina.michalak@mtp.pl

Możliwość zdobycia ZŁOTEGO MEDALU MTP
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, którą otrzymują  innowacyjne produkty najwyższej jakości. Zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Zdobycie Złotego Medalu jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku, na kilka miesięcy przed targami, jaki i przez wiele lat po nich.

>>>>ZGŁOŚ PRODUKT

Prezentacja produktowych NOWOŚCI szerokiemu gronu publiczności
NOWOŚCI produktowe są największą atrakcją dla gości targowych. Co edycję przyciągają rzeszę odwiedzających, którzy tylko czekają, aby je zobaczyć.To dla nich przemierzają setki kilometrów, by z bliska zobaczyć innowacyjne rozwiązania stosowane w branży.

>>>> ZGŁOŚ NOWOŚĆ

MIĘDZYNARODOWE TOWARZYSTWO
Blisko 50% wystawców targów ITM Polska, w towarzystwie których odbywa się FOCAST to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia,  Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy - to tylko niektóre z Państw reprezentowanych na poznańskich targach. Nie dziwi więc fakt, że największe targi przemysłowe w naszym kraju coraz częściej wymieniane są w gronie najważniejszych imprez branżowych w Europie. Któż by nie chciał ogrzać się w ich blasku i stać się częścią międzynarodowej społeczności!

>>>>> POBIERZ RAPORT

Wstecz

Partnerzy Medialni