Aktualności
09.04.2020
Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i spokoju życzy zespół Forum Odlewniczego Focast!

[ więcej ]


23.03.2020
Obecna sytuacja w Polsce i na świecie dotyka każdego z nas i ma bezprecedensowy wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także przemysł maszyn i nowych technologii. Mimo trudnych dla całej branży chwil, w ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od naszych partnerów i wystawców wiele wyrazów wsparcia, które motywowały i dopingowały nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad czerwcową edycją wydarzenia.

[ więcej ]


17.03.2020
PGO S.A Odlewnia PIOMA Piotrków Trybunalski oraz Odlewnie Polskie S.A Starachowice dołączyły do grona laureatów prestiżowego konkursu „Odlew roku”- edycja 2018 organizowanego przez ZG STOP.

[ więcej ]


13.03.2020
Przypominamy, że tylko do 28 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP. To już najwyższy czas na złożenie wniosku – do czego gorąco zachęcamy wszystkich wystawców!

[ więcej ]


05.03.2020
Mamy zaszczyt poinformować, że najbliższe Forum Odlewnicze Focast zorganizowane zostanie pod patronatem Odlewniczej Izby Gospodarczej.

[ więcej ]


05.03.2020
Z radością informujemy, że Forum Odlewnicze Focast odbędzie się pod patronatem Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich.

[ więcej ]


05.03.2020
MinskExpo to wiodący organizator specjalistycznych targów na Białorusi, który działa na rynku już od ponad 30 lat. W tym czasie zyskał opinię rzetelnego partnera biznesowego, pomagając polskim firmom zaistnieć na rynku wschodnim.

[ więcej ]


28.02.2020
Minister Edukacji Narodowej już po raz drugi ogłosił prognozę zapotrzebowania na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego na krajowym i wojewódzkim rynku pracy. Wśród nich wymieniono także modelarza odlewniczego, operatora maszyn i urządzeń odlewniczych oraz technika odlewnika.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni