Aktualności
30.05.2020
Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

[ więcej ]


26.05.2020
Śląscy naukowcy we współpracy z ekspertami branżowymi i lokalnymi pracodawcami opracowali siedem modeli kształcenia zawodowego przyszłych górników, hutników i odlewników. Programy nauczania przekazano MEN oraz 52 szkołom z całej Polski.

[ więcej ]


20.05.2020
Światowa Organizacja Odlewnicza (WFO) zyskała nowego prezesa. Na to stanowisko wybrany został Umur Denizci z tureckiego stowarzyszenia Denizciler Dokumculuk. Jego kadencja potrwa do końca 2021 roku.

[ więcej ]


19.05.2020
Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

[ więcej ]


15.05.2020
Jeśli podczas codziennych obowiązków Ty i Twoi pracownicy macie bezpośredni kontakt z klientem, zadbaj o to, aby każda ze stron czuła się bezpiecznie i komfortowo.

[ więcej ]


11.05.2020
Krakowscy studenci Akademii Górniczo-Hutniczej Wydziału Odlewnictwa będą mogli poszerzać swoją wiedzę z zakresu automatyki i programowania w nowoczesnym laboratorium, wyposażonym w robota Fanuc i sterowniki Astor. Pracownia powstała dzięki współpracy uczelni z firmą Georg Fischer.

[ więcej ]


08.05.2020
INDUSTRY ONLINE to platforma funkcjonująca w ramach bloku targów ITM Industry Europe, prezentująca kalendarium wydarzeń organizowanych wirtualnie dla branży przemysłowej. Planujesz coś podobnego? Zgłoś się do nas!

[ więcej ]


04.05.2020
W wyniku konsolidacji Instytutu Odlewnictwa oraz Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania powstał Krakowski Instytut Technologiczny. Jego przewagą mają być interdyscyplinarne kompetencje oraz uzupełniające się obszary badawcze.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni