Aktualności
23.03.2020
Obecna sytuacja w Polsce i na świecie dotyka każdego z nas i ma bezprecedensowy wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także przemysł maszyn i nowych technologii. Mimo trudnych dla całej branży chwil, w ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od naszych partnerów i wystawców wiele wyrazów wsparcia, które motywowały i dopingowały nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad czerwcową edycją wydarzenia.

[ więcej ]


17.03.2020
PGO S.A Odlewnia PIOMA Piotrków Trybunalski oraz Odlewnie Polskie S.A Starachowice dołączyły do grona laureatów prestiżowego konkursu „Odlew roku”- edycja 2018 organizowanego przez ZG STOP.

[ więcej ]


13.03.2020
Przypominamy, że tylko do 28 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP. To już najwyższy czas na złożenie wniosku – do czego gorąco zachęcamy wszystkich wystawców!

[ więcej ]


Więcej aktualności

FOCAST - Forum Odlewnicze

3-6.11.2020 r., POZNAŃ


Forum FOCAST to unikatowe w Polsce wydarzenie dedykowane dla odlewni, producentów maszyn i urządzeń, dostawców komponentów, usługodawców oraz przedstawicieli nauki. Zakres tematyczny to m.in. odlewy żeliwne, staliwne i ze stopów metali nieżelaznych, odkuwki, a także projektowanie i wytwarzanie maszyn, urządzeń i całych linii dla odlewnictwa, materiały formierskie, obróbka cieplna odlewów, piece, wspomaganie komputerowe w projektowaniu odlewów, sterowanie i technika regulacji oraz odlewy artystyczne.

Integralną częścią Forum FOCAST jest przestrzeń specjalna dedykowana odlewniom - Park Tematyczny „Odlewnictwo” - organizowana przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich.

Forum Odlewniczemu towarzyszyć będą dwudniowe spotkania matchmakingowe ułatwiające znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych (rejestracja na międzynarodowej platformie B2Match) – ITM Focast Meetings 2020,

Forum FOCAST doskonale wpisuje się w targi ITM Polska odbywające się w tym samym czasie, na których prezentowany jest dorobek polskiego i światowego przemysłu.

[ Wstecz ]


Partnerzy Medialni