Dziękujemy, że byliście z nami:

    
 Aktualności
17.06.2019
W dniach 2-5 czerwca 2020 w Poznaniu odbędzie kolejna edycja Forum Odlewniczego Focast. Wydarzenie to będzie zorganizowane wspólnie z największymi targami przemysłowymi w tej części Europy - ITM Industry Europe, oraz w towarzystwie Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, targów Druku i Skanu 3D - 3D Solutions.

[ więcej ]


28.06.2018
Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo Portalu Przemysłowego Staleo.pl z targów ITM Polska 2018.

[ więcej ]


11.06.2018
Przez cztery dni trwania targów bardzo dużo się działo, mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych, rzesze profesjonalistów odwiedziło pawilony ekspozycyjne.

[ więcej ]


Więcej aktualności

FOCAST - Forum Odlewnicze

5-8.06.2018 r., POZNAŃ


Forum FOCAST to unikatowe w Polsce wydarzenie dedykowane dla odlewni, producentów maszyn i urządzeń, dostawców komponentów, usługodawców oraz przedstawicieli nauki. Zakres tematyczny to m.in. odlewy żeliwne, staliwne i ze stopów metali nieżelaznych, odkuwki, a także projektowanie i wytwarzanie maszyn, urządzeń i całych linii dla odlewnictwa, materiały formierskie, obróbka cieplna odlewów, piece, wspomaganie komputerowe w projektowaniu odlewów, sterowanie i technika regulacji oraz odlewy artystyczne.

Integralną częścią Forum FOCAST jest przestrzeń specjalna dedykowana odlewniom - Park Tematyczny „Odlewnictwo” - organizowana przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich.

Forum Odlewniczemu towarzyszyć będą dwudniowe spotkania matchmakingowe ułatwiające znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych (rejestracja na międzynarodowej platformie B2Match) – ITM Focast Meetings 2018

Forum FOCAST doskonale wpisuje się w targi ITM Polska odbywające się w tym samym czasie, na których prezentowany jest dorobek polskiego i światowego przemysłu.

[ Wstecz ]W tym samym czasie


Partnerzy Medialni