Aktualności
10.08.2016
Tak było podczas edycji z 2016 r. FOCAST, Subcontracting oraz 3D Solutions! Zapraszamy do Poznania na kolejną odsłonę!

[ więcej ]


23.06.2016
W dniach 7-10 czerwca odbyło się w Poznaniu największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie ekspertów z branży przemysłowej – targi ITM Polska 2016! Tegoroczna edycja, której wiodącym tematem były „Innowacje dla przemysłu, napęd dla biznesu”, stała się rekordowa pod każdym względem! Czterodniowe wydarzenie, skupiające profesjonalistów działających w branży nowych technologii, obróbki metalu i automatyzacji produkcji, przyciągnęło do Poznania rzesze zwiedzających, zainteresowanych przyszłą modernizacją produkcji i zarządzania oraz inwestowaniem w najwyższej klasy technologie.

[ więcej ]


20.06.2016
Nie mamy się czego wstydzić w Polsce w branży odlewniczej - tak twierdził Piotr Rudy, Prezes Zarządu P.P.P. IdeaPro Sp. z o.o. podczas Forum Odlewnictwa FOCAST 2016 w Poznaniu.

[ więcej ]


17.06.2016
Miło nam poinformować, że decyzją uchwały "Polskiej Izby Przemysłu Targowego", Targi INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY Polska uzyskały Certyfikat "Rekomendacja Polskiej Izby Przemysłu Targowego".

[ więcej ]


17.06.2016
Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z I edycji targów poświęconych branży druku i skanu 3D - 3D SOLUTIONS w Poznaniu. Przeżyjmy to jeszcze raz!

[ więcej ]


15.06.2016
W ubiegły czwartek, 9 czerwca br. zakończyła się pierwsza edycja targów poświęconych branży druku i skanu 3D – 3D Solutions. To dwudniowe spotkanie profesjonalistów, odbywające się w sercu Wielkopolski, stanowiło odpowiedź na zapotrzebowanie branży i jednocześnie miało na celu ukazanie drzemiącego w niej potencjału.

[ więcej ]


15.06.2016
Na wspólnym stoisku firm Siemens i KUKA rozmawiamy o idei Industry 4.0 i tym chcemy zarazić polskich przedsiębiorców! - Karol Staworko, Dyrektor Pionu DF Motion Control, Siemens Sp. z o.o. oraz Tomasz Nowak, Dyrektor KUKA Roboter CEE GmbH podczas targów ITM Polska 2016 w Poznaniu

[ więcej ]


15.06.2016
W czwartek (09.06.2016) zakończyła się pierwsza, premierowa edycja targów 3D Solutions w Poznaniu. Wydarzenie towarzyszyło trzem innym imprezom: targom Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, targom Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Forum Odlewniczym Focast. Dzięki takiemu połączeniu, stoiska wystawców drukarek 3D lub technologii powiązanych (jak skanowanie 3D) były odwiedzane przez przedstawicieli dużego przemysłu, dla których technologie przyrostowe są ciekawym uzupełnieniem, a w niektórych przypadkach wręcz alternatywą w stosunku do tradycyjnych form produkcji. Z drugiej strony – była to kolejna impreza poświęcona drukowi 3D w Polsce, których ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej. Czy warto było jechać do Poznania i czy było prezentowane tam coś nowego?

[ więcej ]