Dziękujemy, że byliście z nami

    
 Aktualności
07.12.2017
Poznaj powody, dla których warto zgłosić udział w targach już teraz!

[ więcej ]


23.11.2017
Rabatowe szaleństwo na targach FOCAST 2018. Wykorzystaj okazję i zostań wystawcą jedynych targów dedykowanych całej branży odlewniczej!

[ więcej ]


10.08.2016
Tak było podczas edycji z 2016 r. FOCAST, Subcontracting oraz 3D Solutions! Zapraszamy do Poznania na kolejną odsłonę!

[ więcej ]


Więcej aktualności

FOCAST - Forum Odlewnicze

5-8.06.2018 r., POZNAŃ


Forum FOCAST to unikatowe w Polsce wydarzenie dedykowane dla odlewni, producentów maszyn i urządzeń, dostawców komponentów, usługodawców oraz przedstawicieli nauki. Zakres tematyczny to m.in. odlewy żeliwne, staliwne i ze stopów metali nieżelaznych, odkuwki, a także projektowanie i wytwarzanie maszyn, urządzeń i całych linii dla odlewnictwa, materiały formierskie, obróbka cieplna odlewów, piece, wspomaganie komputerowe w projektowaniu odlewów, sterowanie i technika regulacji oraz odlewy artystyczne.

Integralną częścią Forum FOCAST jest przestrzeń specjalna dedykowana odlewniom - Park Tematyczny „Odlewnictwo” - organizowana przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich.

Forum Odlewniczemu towarzyszyć będą dwudniowe spotkania matchmakingowe ułatwiające znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych (rejestracja na międzynarodowej platformie B2Match) – ITM Focast Meetings 2018

Forum FOCAST doskonale wpisuje się w targi ITM Polska odbywające się w tym samym czasie, na których prezentowany jest dorobek polskiego i światowego przemysłu.

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact